ליטוש מדרגות

כך מחזירים את הברק למדרגות

מדרגות עשויות לצבור נזקים רבים – אופי השימוש וכן הקושי לבצע ניקיון בצורה יסודית, גורמים לכך שהמדרגות צוברות כתמים, מאבדות ברק ולא נראות כמו שהיינו רוצים אותם, ליטוש מדרגות מקצועי ישנה את המצב!

אם גם אתם לא מרוצים מהמראה של המדרגות בבית, אם גם בבניין שלכם חדר המדרגות נראה גרוע וישן, חשוב כי תדעו שיש מה לעשות. הנזקים הללו לא חייבים ללוות אתכם לנצח. ובשביל לשפר את המצב אין צורך להחליף את כל המדרגות כמו שאולי חשבתם… תוכלו להזמין ליטוש מדרגות ולשנות את המצב בצורה דרמטית. חברה מקצועית שמבצעת עבודות שכאלו תוכל להציע לכם שיפור משמעותי במראה חדר המדרגות שלכם.
מה עושה אפסילון עבור ליטוש מדרגות?

כאשר תפנו אלינו לצורך ביצוע ליטוש של מדרגות, אתם תהנו מעבודה מקצועית שתקנה לכם תוצאה נהדרת ומשביעת רצון. כזו שתספר לכם כמה ליטוש עשוי להועיל ולשנות את פני המצב. אנו נגיע לשטח מצוידים בכלי עבודה ובחומרים מקצועיים – לצורך ביצוע העבודה. ראשית נאתר סדקים במדרגות – אם קיימים, ונאטום אותם בחומר מיוחד – דבק שיש. לאחר מכן נבצע ניסור יהלום, בשלב זה מסירים את השכבה העליונה של האבן. שלב זה נעשה בהתאם למצב המדרגות ולרמת השחיקה שלהם. לאחר ביצוע הליטוש והשיוף של כל המדרגות ישטפו את כל המדרגות בצורה יסודית.

לאחר שהמדרגות מלוטשות ושטופות, אפשר יהיה לבצע את שלב הציפוי. בשלב זה נצפה את המדרגות בחומר הגנה – סילר. חומר זה מגן על המדרגות מפני ספיגה של נוזלים וכן מפני כתמים ולכלוך שהאבן עלולה לספוג בהמשך. שלבים אלו מסירים פגמים מהעבר ומבטיחים כי המדרגות מוגנות מפני נזקים בעתיד. התוצאה תהייה מעבר למשביעת רצון: הפער בין מראה המדרגות לפני ביצוע התהליך לבין המראה הנאה והמחודש שלהם עם סיומו יהיה משמעותי.

מעוניינים לחדש חדר מדרגות? רוצים לשפר את מראה המדרגות בתוך הבית? ליטוש המדרגות זו התשובה! ליטוש מקצועי ישפר פלאים את מראה המדרגות שלכם ויחדש אותם בצורה משמעותית.